Zamknij

Burger Drwala 2020/21 - do kiedy Kanapka Drwala w ofercie McDonald's? [DATA, TERMIN]

29.12.2020 14:01
Burger Drwala 2020/21 - do kiedy Kanapka Drwala w ofercie McDonalds?
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Do kiedy Burger Drwala w McDonald's 2020/2021? Produkty z tegorocznej edycji "Lepsza strona zimy" m.in. drwal z kurczakiem, drwal z żurawiną czy chrupserki, trafiły do oferty McDonald's 25 listopada. Akcja ta będzie trwać jednak określony czas. Sprawdzamy, co już wiadomo i przedstawiamy, do kiedy Kanapka Drwala dostępna będzie w ofercie McDonald's.

Kanapka Drwala 2020/2021 - do kiedy Burger Drwala w ofercie McDonald's? Jaka jest jego cena? Jakie ma składniki? Odpowiadamy na często zadawane pytania, przedstawiamy najważniejsze informacje oraz sprawdzamy, do kiedy Burger Drwala w McDonald's 2020/2021.

Burger Drwala 2020/21 - do kiedy Kanapka Drwala w McDonald's? [DATA]

Do kiedy Kanapka Drwala w McDonald's 2020/2021? Choć produkty z tegorocznej edycji akcji "Lepsza strona zimy" stosunkowo niedawno trafiły do oferty restauracji, bo 25 listopada, to już teraz wielu smakoszy, a przede wszystkim te osoby, które nie zdążyły jeszcze spróbować burgera, szukają w sieci informacji na temat terminu zakończenia promocji.

Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie opublikowano jeszcze żadnej informacji na temat tego, do kiedy Burger Drwala 2020/2021 w McDonald's. Jeśli tylko pojawi się jakaś wiadomość, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy jednak, że w ubiegłym roku akcja zakończyła się na początku lutego. Niewykluczone zatem, że podobnie będzie i w tym roku.

Kanapka Drwala w McDonald's 2020 - cena, skład, informacje

Produkty "Lepsza strona zimy" (drwal z żurawiną, drwal kurczak, drwal klasyczny, drwal na ostro, drwal podwójny, chrupserki), trafiły do sprzedaży 25 listopada. Cena Burgera Drwala zależy od wybranej restauracji i wynosi około 15 zł.

Burger Drwala składa się z placka serowego, wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty oraz prażonej cebulki w bułce serowo-bekonowej. Smak dopełnia sos z przyprawami. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w linku poniżej.

Kanapka Drwala 2020 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁAD]

RadioZET.pl