Zamknij

Brzydula, odcinek 58: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku? [4.12]

Roksana Orlicka
03.12.2019 15:13
Brzydula odcinek 58 streszczenie i szczegóły
fot. Rafał Mieszka/East News

Streszczenie "Brzydula" odcinek 58. można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie popularnego serialu TVN7 Marek odbierze z lotniska rodziców. W tym czasie w jego firmie pojawi się Mirabella, ale to nie koniec kłopotów! Jak potoczą się losy bohaterów w 58. odcinku "Brzyduli"? Co jeszcze się wydarzy i kiedy oglądać 58. odcinek serialu? Podajemy streszczenie epizodu i szczegóły dotyczące emisji.

"Brzydula", odcinek 58: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu TVN7? Jak potoczą się dalsze losy Uli i innych bohaterów? Kiedy można obejrzeć 58. odcinek serialu "Brzydula" i o której godzinie? Podajemy streszczenie epizodu oraz szczegółowe informacje dotyczące 58. odcinka "Brzyduli". 

Brzydula, odcinek 58: streszczenie epizodu

Streszczenie 58. odcinka "Brzyduli" brzmi następująco:

W 58. odcinku "Brzyduli" wiele się wydarzy! Marek wybierze się na lotnisko, by odebrać rodziców z wakacji. Mężczyzna nie spodziewa się, że w czasie jego nieobecności w firmie pojawi się Mirabella. Kobieta chce podziękować za kolczyki, które miała dostać w prezencie od Dobrzańskiego. To dopiero początek kłopotów...

Brzydula, odcinek 58: gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 58. odcinek "Brzyduli" będzie można obejrzeć w środę, 4 grudnia 2019 roku. Nowy epizod jednego z najpopularniejszych zostanie wyemitowany na TVN7 o godzinie 18:20.

Warto wspomnieć, że serial można również oglądać online. Wszystkie odcinki "Brzyduli" są dostępne na portalu player.pl.

Przypominamy, że TVN7 emituje "Brzydulę" dwa razy dziennie - od poniedziałku do piątku.

Zobacz także: Będzie kontynuacja telewizyjnego hitu sprzed 10 lat. „BrzydUla” wraca

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO