Zamknij

Black Friday 2021 - kiedy promocje w sklepach i Czarny Piątek w Polsce? [DATA, TERMIN]

26.11.2021 12:06

Czarny Piątek to doskonała okazja do przedświątecznych zakupów, odświeżenia swojej garderoby czy mieszkania. W związku z tym wiele osób zastanawia się, kiedy jest Black Friday 2021 w Polsce. Datę tego nieoficjalnego "święta wyprzedaży" oraz najważniejsze informacje, można znaleźć poniżej.

Black Friday 2021 - kiedy będą promocje w sklepach? [DATA BLACK FRIDAY W POLSCE]
fot. SHUTTERSTOCK

Black Friday 2021 w Polsce - DATA: kiedy są promocje w sklepach? Jakie produkty będzie można kupić taniej? Co warto wiedzieć o tym dniu zakupów? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy jest Black Friday w 2021 roku.

Black Friday 2021 - kiedy promocje w sklepach? [POLSKA]

Black Friday to ulubiony dzień w roku wszystkich łowców okazji. Nie ma się zresztą co dziwić. Podczas tego nieoficjalnego święta zakupów, rabaty w sklepach sięgają czasem nawet 90 proc. W związku z tym wiele osób, aby jak najlepiej przygotować się do zbliżających się promocji, szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy Black Friday 2021.

Black Friday 2021: PROMOCJE w sklepach, kody rabatowe i zniżki na Czarny Piątek w Polsce [26.11]

Data Czarnego Piątku nie jest stała i rokrocznie początek wyprzedaży może przypadać w różnych terminach. Zawsze jednak Black Friday obchodzony jest dzień po Święcie Dziękczynienia, które w Stanach Zjednoczonych niezmiennie wypada w czwarty czwartek listopada. 

Informacji na temat czarnopiątkowych promocji warto szukać na stronach internetowych udostępniających oferty najpopularniejszych sklepów różnych branż. Przeglądając online promocje i wyprzedaże organizowane na Black Friday 2021 można łatwiej zaplanować udane zakupy i przygotować listę okazji, z których chce się skorzystać.

Kiedy jest Black Friday 2021? Data

2021 roku Black Friday odbędzie się 26 listopada. Jest to oczywiście - jak sama nazwa wskazuje - piątek. W tym terminie zdecydowana większość sklepów przygotuje dla klientów atrakcyjne promocje. 

Black Friday a Cyber Monday - czym się różnią te święta i na czym polegają?

Rokrocznie w Black Friday, czyli w Czarny Piątek taniej można kupić m.in. ubrania, obuwie, akcesoria, kosmetyki do makijażu i produkty pielęgnacyjne do ciała i włosów, zabawki, gry, książki, rzeczy do domu, meble, a nawet vouchery i bilety lotnicze. Ponadto zazwyczaj promocją objęte są urządzenia elektroniczne, m.in. komputery stacjonarne, laptopy, smartfony, tablety, telewizory, konsole do gier czy sprzęty AGD.

Warto w tym miejscu także wspomnieć, że podczas "święta zakupów" wiele sklepów otwiera się znacznie wcześniej i zamyka później. Ponadto niektóre punkty handlowe przedłużają wyprzedaże nawet o kilka dni - zdarza się, że trwają przez cały weekend.

Promocje na Black Friday 2021 zazwyczaj organizowane są w puntach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych.

Black Friday 2021: Biedronka, Lidl - promocje na Czarny Piątek w sklepach

RadioZET.pl