Zamknij

Black Friday 2020 - kiedy jest Czarny Piątek w Polsce? [DATA, TERMIN]

26.11.2020 10:45

Black Friday 2020 w Polsce tradycyjnie przypadnie w listopadzie i będzie to - jak sama nazwa wskazuje - piątek. Czarny Piątek jest dniem największych wyprzedaży w sklepach w całym roku, więc to doskonała okazja, by kupić interesujący nas produkt ulubionej marki w atrakcyjnej cenie. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy jest Black Friday 2020, można znaleźć poniżej.

Black Friday 2020 - kiedy jest Czarny Piątek w Polsce? [DATA, TERMIN]
fot. SHUTTERSTOCK

Black Friday w Polsce 2020 - kiedy jest Czarny Piątek? Kiedy rozpoczynają się długo wyczekiwane wyprzedaże w sklepach? Co to jest Black Friday i co warto o nim wiedzieć? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy Black Friday 2020 w sklepach.

Black Friday 2020 - POLSKA: kiedy jest Czarny Piątek? [DATA, TERMIN]

Informacje na temat tego, kiedy Black Friday 2020 w Polsce, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu Czarny Piątek jest dniem największych wyprzedaży w sklepach w całym roku. Jest to zatem doskonała okazja, by zakupić interesujący nas produkt ulubionej marki w okazyjnej cenie. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane.

Data Black Friday w 2020 przypada na 27 listopada. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to piątek. Warto jednak zaznaczyć, że wiele sklepów w Polsce nie świętuje tylko w ten dzień, a promocje obowiązują zazwyczaj przez cały weekend, czyli od piątku do niedzieli. Co więcej, niektóre sklepy świętują nawet przez cały tydzień.

Warto także zaznaczyć, że trzy dni po Black Friday 2020 przypada Cyber Monday (30 listopada). Jest to największy dzień wyprzedaży internetowych.

Black Friday - co to jest Czarny Piątek? [POLSKA]

Black Friday to dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, pojawiają się gigantyczne obniżki. Wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach. Black Friday w Polsce, choć nie jest jeszcze aż tak popularny, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany. 

Co roku z okazji Czarnego Piątku tysiące marek wprowadza atrakcyjne promocje. To zatem doskonała okazja, by kupić interesujący nas produkt ulubionej marki w niższej cenie lub przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia i kupić prezenty dla najbliższych. Zarówno w Polsce, jak i w innych krajach, największą popularność zdobywają sprzęty AGD i RTV. Ponadto w naszym kraju dużym zainteresowaniem cieszą się ubrania oraz obuwie. Warto jednak mieć na uwadze, że w tym okresie można napotkać się na niemałe kolejki w sklepach. Warto więc uzbroić się w cierpliwość.

 

RadioZET.pl