Zamknij

Big Brother 2 - NOMINACJE: na czym polegają i o co w nich chodzi w 2. edycji?

Jolanta Waligóra
13.09.2019 12:05
Big Brother 2 - NOMINACJE. O co w nich chodzi i na czym polegają?
fot. Piotr Molecki/East News

Na czym polegają nominacje w Big Brother 2 i jak głosować? Program powrócił na antenę po 11 latach przerwy, a odcinki 2. edycji w telewizji będą emitowane przez trzy miesiące, począwszy od 13 września. Nie wszyscy jednak oglądali poprzednie edycje, dlatego wielu widzów, którzy śledzą losy uczestników reality show, szuka informacji na temat tego, o co chodzi w nominacjach do opuszczenia Big Brothera 2. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Big Brother 2 - NOMINACJE: na czym polegają? O co w nich chodzi? Kiedy zostają ogłoszone? Kto wybiera uczestników nominowanych do opuszczenia programu? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o nominacjach w Big Brotherze 2.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia programu? [24.03]

Big Brother 2 - NOMINACJE do opuszczenia programu. O co w nich chodzi?

Na czym polegają nominacje do opuszczenia Big Brothera 2? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które oglądają nową edycję reality show i śledzą losy uczestników. W końcu nie wszyscy pamiętają, jakie zasady obowiązywały w poprzednich edycjach programu, a niektórzy nigdy nie oglądali ubiegłych sezonów. 

Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Nominacje w Big Brotherze 2 oficjalnie ogłaszane są w wybrany dzień tygodnia. Każdy uczestnik w specjalnym Pokoju Zwierzeń wcześniej będzie rozmawiał z Wielkim Bratem i typował dwóch uczestników do odejścia z programu. W ten sposób co tydzień widzowie będą poznawać dwie osoby nominowane do opuszczenia Big Brothera 2.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Nominacje w Big Brotherze 2 - jak głosować i na czym to polega?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominacje w Big Brotherze 2 oficjalnie będą podawane co tydzień, a dokładniej prawdopodobnie w każdy piątek po godzinie 20.00. Do odejścia z programu nominowane będą dwie osoby, które uzyskały najwięcej głosów od pozostałych uczestników. Po ich ogłoszeniu, decyzja o tym, kto odejdzie z Big Brothera 2, spoczywa po stronie widzów. Oznacza to, że od ogłoszenia nominacji będzie można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywać się będzie na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?

Również w piątki po godzinie 20.00 pojawią się oficjalne wyniki i jeden z uczestników będzie musiał pożegnać się z programem. Pozostali będą dalej walczyć o miejsce w wielkim finale.

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

 

RadioZET.pl/JW