Zamknij

Bartłomiej Gładkowicz - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Jolanta Waligóra
06.03.2020 08:00

Kim jest Bartłomiej Gładkowicz? W tym artykule zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat jednego z uczestników nowego programu Telewizji Polsat "Tylko jeden. Droga do KSW". Sprawdzamy, kim jest Bartłomiej Gładkowicz, ile ma lat, ile ma wzrostu, jakie stoczył walki i nie tylko.

Bartłomiej Gładkowicz - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?
fot. Instagram.com/tylkojeden.polsat/

Kim jest Bartłomiej Gładkowicz? Wiek, wzrost, walki, dziewczyna, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW", można znaleźć w tym artykule.

Bartłomiej Gładkowicz z Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Bartłomiej Gładkowicz to jeden z uczestników programu "Tylko jeden. Droga do KSW". Sportowiec ze sportami walki związany jest od 8 lat, choć w życiu miał również epizod w orkiestrze dętej i bractwie rycerskim. Dzięki MMA nabrał pewności siebie oraz nauczył się pokory. Dzięki swojej niepozornej posturze jest chętnie wybierany na przeciwnika w oktagonie, czego rywale później żałują. Na zawodowym ringu nie doznał jeszcze porażki - może pochwalić się rekordem 6 zwycięstw, z czego cztery walki zakończył w pierwszej rundzie. Jest byłym Mistrzem Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. Bartłomiej Gładkowicz reprezentuje bydgoskie kluby Fighting Division/XYZ oraz Fight Academy. Jest posiadaczem purpurowego pasa w brazylijskim Jiu Jitsu. Jego hobby to gry komputerowe.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Bartłomiej Gładkowicz - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram

Wiele osób szuka także informacji dotyczących wieku Bartłomieja Gładkowicza i wzrostu sportowca. Uczestnik programu "Tylko jeden. Droga do KSW" urodził się 19 czerwca 1996 roku, więc w 2020 skończy 24 lata. Ma około 182 cm wzrostu.

Nie wiadomo, czy sportowiec jest z kimś obecnie w związku lub czy z kimś się spotyka.

Bartłomiej Gładkowicz na Instagramie figuruje pod nazwą: bartekbiceps. Obecnie obserwuje go ponad tysiąc osób.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat. Nagrodą główną w show będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

RadioZET.pl/JW