Obserwuj w Google News

Aplikacje radiowe, Radio ZET i Antyradio, teraz dostępne na smartwatchach Huawei z serii Watch 3

2 min. czytania
28.12.2021 15:26
Zareaguj Reakcja

Pobierz aplikacje radiowe Radio ZET i Antyradio na smartwatch Huawei z serii Watch 3.

 Aplikacje radiowe, Radio ZET i Antyradio, teraz dostępne na smartwatchach Huawei z serii Watch 3
fot. Shutterstock

Aplikacje jednych z najpopularniejszych stacji radiowych, Radio Zet i Antyradio, zostały zintegrowane z HarmonyOS, autorskim systemem operacyjnym Huawei, dzięki czemu są dostępne na smartwatchach Huawei z serii Watch 3.

Aplikacje Radia ZET i Antyradia na HarmonyOS

Intergracja aplikacji radiowych z HarmonyOS umożliwia użytkownikom smartwatchy Huawei z serii Watch 3 słuchanie radia na żywo – na ekranie zegarka będzie wyświetlany program oraz piosenka grana w danym momencie. Przejrzysty, prostu i intuicyjny layout aplikacji sprawia, że korzystanie z niej jest niezwykle proste i przyjemne. Teraz każdy użytkownik może słuchać swoich ulubionych stacji radiowych dokładnie tam, gdzie chce – w drodze do pracy, na spacerze, podczas treningu czy zakupów, bez obaw, że przegapi obecnie nadawany program.

wiz 2
fot.

Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro to pierwsze smartwatche Huawei działające w oparciu o HarmonyOS, czyli autorski system operacyjny Huawei. Urządzenia wyróżniają się eleganckim designem, długim czasem pracy na jednym ładowaniu oraz mnogością funkcji. Oprócz zaawansowanych funkcji monitorujących zdrowie, sen, czy kondycję fizyczną, smartwatche z serii Watch 3 obsługują również eSIM, dzięki czemu użytkownik może korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i w smartwatchu.

antyradio_wiz 1
fot.

W serii Watch 3 znajduje się również preinstalowany sklep z aplikacjami AppGallery, z którego można pobrać aplikacje Radia ZET oraz Antyradia. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy, do których każdy użytkownik ma prosty dostęp dzięki swojemu cyfrowemu identyfikatorowi.