Zamknij

Anna German - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVN7? [DNI I GODZINY EMISJI]

06.07.2020 09:05

Serial "Anna German" powraca na antenę i będzie można go oglądać już od pierwszej połowy lipca 2020. To serial biograficzny, który - jak sam jego tytuł wskazuje - opowiada o słynnej polskiej piosenkarce, Annie German. Szczegółowe informacje dotyczące tego, ile odcinków ma serial "Anna German" i kiedy oglądać w TVN7, można znaleźć poniżej.

Anna German - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVN7? [DNI I GODZINY EMISJI]
fot. Youtube/TVP VOD

Serial "Anna German" - ile odcinków liczy? Gdzie oglądać produkcję? Kiedy emisja i o której godzinie? O czym będzie opowiadać serial? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma serial "Anna German" i kiedy oglądać w TVN7.

Anna German - ile odcinków ma serial?

Informacje na temat tego, ile odcinków ma serial "Anna German", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu produkcja opowiadająca historię słynnej piosenkarki cieszy się dużym zainteresowaniem i popularnością. Serial "Anna German" liczy tylko jeden sezon, który składa się dokładnie z 10 odcinków i to właśnie tyle wyemituje stacja TVN7.

 

Serial Anna German - kiedy oglądać w TVN7 i o której godzinie? [DNI I GODZINY EMISJI]

Serial "Anna German" w TVN7 emitowany będzie co tydzień. W każdy poniedziałek, począwszy od 6 lipca 2020, będzie można oglądać dwa odcinki produkcji. Emisja zaplanowana jest na godzinę 20:00.

Anna German to rosyjski serial biograficzny, który powstał we współpracy z Ukrainą, Polską i Chorwacją. Opowiada historię słynnej polskiej piosenkarki Anny German. Został zrealizowany w 2012 z okazji 30. rocznicy jej śmierci. W serialu wykorzystano piosenki śpiewane przez Annę German.

W roli głównej występuje Joanna Moro, która wciela się w tytułową Annę German. Ponadto w obsadzie serialu "Anna German" znaleźli się m.in. Maria Poroszyna (jako matka Anny German), Szymon Sędrowski (mąż Anny), Marieta Żukowska (Aniela), Agnieszka Sienkiewicz (Magda Janowska), Mariusz Adamski (Piotr) czy Wojciech Rusin (Jan).

RadioZET.pl