Ania, nie Anna, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix i czy będzie nowy sezon?

Jolanta Waligóra
28.11.2019 09:55

Kiedy 4. sezon "Ania, nie Anna" i czy będzie nowa seria serialu? Informacji na temat tego, czy powstaną kolejne odcinki popularnego serialu o przygodach Ani z Zielonego Wzgórza, szuka wielu jego fanów - decyzja w sprawie ewentualnej kontynuacji produkcji została już podjęta. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy, co wiadomo o "Ania, nie Anna 4".

Ania, nie Anna, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix i czy będzie nowy sezon?
fot. Youtube/Netflix Polska

"Ania, nie Anna", 4. sezon - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix? Czy będzie kolejna seria produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytanie, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 4. sezon "Ania, nie Anna" i czy powstanie nowa seria.

Ania, nie Anna, sezon 4 - czy będą nowe odcinki serialu?

Informacji na temat tego, kiedy 4. sezon "Ania, nie Anna" i czy będzie nowa seria serialu, szuka wielu jego fanów. Nic dziwnego, w końcu produkcja opowiadająca o przygodach Ani z Zielonego Wzgórza cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród młodzieży, ale także i wśród osób dorosłych. Niestety nie mamy dobrych wiadomości. 

Twórczyni serialu  Moira Walley-Beckett pod koniec listopada poinformowała fanów produkcji, że nie będzie 4. sezonu "Ania, nie Anna". Oznacza to, że trzecia seria serialu będzie zarazem ostatnią. Chciałabym, żeby mogło być inaczej, ale nie jest. Doszliśmy do końca rudej drogi na Zielonym Wzgórzu po trzech wspaniałych sezonach - oświadczyła scenarzystka produkcji w swoich mediach społecznościowych.

Ania, nie Anna - 4. sezon serialu nie powstanie

Jak już wspominaliśmy powyżej, 4. sezon "Ania, nie Anna" nie powstanie. Przed nami jednak nowe odcinki 3. serii popularnego serialu - ich premiera została zapowiedziana na 3 stycznia 2020 roku. 

Ania, nie Anna - 3. sezon: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]

Za produkcję kolejnego 3. sezonu serialu oryginalnego Netflix i CBC, "Ania, nie Anna" odpowiadać będą: showrunnerka - trzykrotna laureatka nagrody Emmy - Moira Walley-Becket i producentka wykonawcza Miranda de Pencier. Będzie on trwał aż 10 godzin. Zdjęcia powstaną w Ontario i na Wyspie Księcia Edwarda.

"Ania, nie Anna" to serial oryginalny stacji CBC i serwisu Netflix, wyprodukowany przez Northwood Entertainment i stworzony przez Moirę Walley-Beckett. Producentami wykonawczymi serialu są Miranda de Pencier, Moira Walley-Beckett, Sally Catto, Elizabeth Bradley, Alex Sapot, Debra Hayward i Alison Owen. Funkcję producenta pełni John Calvert. Serial "Ania, nie Anna" jest oparty na powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" autorstwa Lucy Maud Montgomery.

RadioZET.pl/JW