Obserwuj w Google News

Ania, nie Anna sezon 2 - kiedy nowe odcinki? [PREMIERA, ZWIASTUN]

Redakcja
2 min. czytania
14.06.2018 12:16
Zareaguj Reakcja

Kiedy sezon 2. "Ania, nie Anna"? Data premiery została już ogłoszona! Nowe odcinki Ani z Zielonego Wzgórza na Netflixie będzie można oglądać już w pierwszej połowie lipca. Sprawdzamy dokładną datę i przedstawiamy zwiastun serialu.

Ania, nie Anna sezon 2 - kiedy nowe odcinki? [PREMIERA, ZWIASTUN]
fot. screen z youtube/Netflix Polska

Ania, nie Anna sezon 2 - kiedy nowe odcinki? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» The Affair, sezon 4: kiedy premiera i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN] «

"Ania, nie Anna" sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu Netflix? [DATA PREMIERY]

Wszyscy fani serialu, którzy od dawna wyczekują nowych odcinków, mogą odetchnąć z ulgą. Data premiery 2. sezonu "Ania, nie Anna" została już ogłoszona. S02E01 "Ania, nie Anna" zaplanowany jest na piątek, 6 lipca. W tym dniu tradycyjnie na Netflixie pojawi się nie jeden, a wszystkie odcinki nowego sezonu. Cała druga seria będzie trwała łącznie 10 godzin. 

Serial "Ania, nie Anna" to ekranizacja kultowej serii powieści Lucy Maud Montgomery o przygodach Ani z Zielonego Wzgórza. W główną rolę wcieliła się młoda aktorka kanadyjsko-irlandzkiego pochodzenia, Amybeth McNulty. 

» The Walking Dead sezon 9: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY] «

Sezon 2. "Ania, nie Anna" - ZWIASTUN. Co się wydarzy?

"Kolejny sezon adaptacji ponadczasowej powieści 'Ania z Zielonego Wzgórza' Lucy Maud Montgomery będzie dalej wytyczał nowe szlaki i z udziałem nowych bohaterów i wątków poruszy kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów, uprzedzeń i równouprawnienia kobiet. Wszystko to z perspektywy żywiołowej, chodzącej z głową w chmurach 14-letniej bohaterki" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Wiemy też, że w sezonie 2. "Ania, nie Anna" pojawią się ulubieńcy widzów, m.in. Amybeth McNulty (Ania Shirley), R.H. Thomson (Mateusz Cuthbert), Lucas Jade Zumann (Gilbert Blythe) czy Geraldine James (Maryla Cuthbert). Oprócz znanych postaci, w nowej serii zobaczymy też całkiem nowych bohaterów. Wcielą się w nich m.in. Cory Grüter-Andrew (Cole MacKenzie) i Dalmar Abuzeid (Sebastian Lacroix). 

» Ania, nie Anna - 3. sezon: kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?

Poniżej zamieszczamy oficjalny zwiastun "Ania, nie Anna 2".

RadioZET.pl/JW