Obserwuj w Google News

Alicia Keys w Krakowie 2020 - BILETY, data i miejsce koncertu [CENA BILETÓW]

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
22.01.2020 10:38
Zareaguj Reakcja

Bilety na koncert Alicii Keys w Krakowie 2020 to temat, na który informacji poszukuje wielu fanów amerykańskiej piosenkarki. Artystka wystąpi w naszym kraju już w drugiej połowie lipca w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej. Szczegółowe informacje o biletach na koncert Alicii Keys w Krakowie 2020 i ich cenach, a także o miejscu i dacie wydarzenia, można znaleźć poniżej.

Alicia Keys w Krakowie 2020 - BILETY, data i miejsce koncertu [CENA BILETÓW]
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Alicia Keys w Krakowie 2020 - BILETY na koncert: CENA. Ile kosztują wejściówki na muzyczne wydarzenie oraz kiedy i gdzie będzie można je kupić? Jaka jest data i miejsce koncertu amerykańskiej piosenkarki? Co warto wiedzieć na ten temat? Sprawdzamy wszystko o biletach na koncert Alicii Keys w Polsce 2020 i ich cenach.

Bilety na koncert Alicii Keys w Krakowie 2020 - CENA. Kiedy kupić i ile kosztują?

Bilety na koncert Alicii Keys w Krakowie 2020 trafią do ogólnej sprzedaży w poniedziałek, 27 stycznia. Wejściówki od godziny 10:00 będzie można nabyć za pośrednictwem stron internetowych LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl.

Z kolei przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek 23 stycznia o 10:00 i zakończy w poniedziałek 27 stycznia o 9:00. Przedsprzedaż biletów Ticketmaster wystartuje natomiast w piątek 24 stycznia o godzinie 10:00 na Ticketmaster.pl. Przedsprzedaż wejściówek potrwa do poniedziałku 27 stycznia do 10:00.

Ceny biletów na koncert Alicii Keys w Krakowie 2020 nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie informacja na ten temat pojawi się dopiero w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży.

Alicia Keys w Krakowie 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się koncert? [DATA, MIEJSCE]

Koncert Alicii Keys 2020 w Polsce odbędzie się w drugiej połowie roku, a dokładniej 20 lipca. Będzie to poniedziałek. Długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce na Tauron Arena Kraków.

Amerykańska piosenkarska przyjedzie do naszego kraju w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej ALICIA – THE WORLD TOUR. Podczas niej artystka zaprezentuje repertuar swoich światowych hitów w kultowych miejscach w Ameryce Północnej i Europie. 

Światowa premiera nowej płyty ALICIA odbędzie się 20 marca. Przedsprzedaż albumu wystartuje w piątek 24 stycznia, czyli dzień przed urodzinami artystki. Oprócz najnowszych hitów Alicia Keys zaprezentuje na żywo klasyki - od “No One” poprzez “If I Ain’t Got You” oraz “Girl on Fire” -  w starannie przygotowanym, multimedialnym artystycznym widowisku podczas ALICIA – THE WORLD TOUR. 

 

RadioZET.pl/Livenation.pl/JW