Obserwuj w Google News

"Alibi od zaraz" w Teatrze Capitol. Cena i dostępność biletów

Redakcja
1 min. czytania
28.12.2017 11:26

Spektakl "Alibi od zaraz" będzie można obejrzeć na deskach Teatru Capitol oraz w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Jak zdobyć bilety?

"Alibi od zaraz" w Teatrze Capitol. Cena i dostępność biletów
fot. ---

Sztuka Jeana Poireta "Alibi od zaraz" to historia Michela, który pragnie nawiązać romans z młodą piękną kobietą, którą zaprasza do domu. Plany krzyżuje mu żona Sophie, która nieoczekiwanie staje w progu mieszkania. Michel przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną żoną, próbuje wybrnąć z kłopotliwej sytuacji wymyślając tytułowe alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy.

"Alibi od zaraz" - obsada

W spektaklu wyreżyserowanym przez Halinę Bednarz będzie można podziwiać takich aktorów jak: Wojciech Wysocki, Krzysztof Tyniec, Anna Korcz, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Aleksandra Grzelak, Sławomira Łozińska, Małgorzata Potocka, Stanisław Banasiuk, Marcin Troński, Mateusz Banasiuk, Marcel Borowiec, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Barbara Kurzaj.

"Alibi od zaraz" - bilety

Bilety na spektakl "Alibi od zaraz" można nabyć za pośrednictwem portalu e-bilet.pl w cenie 129 złotych z wyjątkiem dwóch dni. 31 stycznia w noc sylwestrową za bilet trzeba będzie zapłacić 219 złotych. 3 lutego po spektaklu widzowie zostaną zaproszeni na dancing - cena biletu to 149 złotych. Dodatkowo 28 stycznia 2018 spektakl "Alibi od zaraz" będzie można zobaczyć w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Za bilety zapłacimy 80 złotych.