Zamknij

After life, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon? [DATA]

Jolanta Waligóra
03.01.2022 12:00

Kiedy 3. sezon "After life"? Informacji na temat ewentualnej kontynuacji serialu szuka wielu jego fanów, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków produkcji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 3. sezon "After life" i czy będzie trzecia seria serialu na Netflix, można znaleźć poniżej.

After Life, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon? [DATA]
fot. Youtube/Netflix

"After life 3" - kiedy trzeci sezon serialu na Netflix? Czy w ogóle powstaną nowe odcinki produkcji? Czy serial będzie kontynuowany? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 3. sezon "After life" i czy będzie trzecia seria.

After Life 3 - czy będzie trzeci sezon serialu na Netflix?

Informacje na temat tego, kiedy 3. sezon "After life" i czy w ogóle powstanie kontynuacja serialu, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu produkcja cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a przez dwa sezony zyskała sobie grono wiernych zwolenników. Dla wszystkich fanów serialu mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 3. sezon "After life".

Jak podaje "The Hollywood Reporter", Netflix zamówił 3. sezon brytyjskiego serialu. Po raz kolejny stworzy go Ricky Gervais, który od początku wciela się także w główną postać. 

Przypomnijmy, że drugi sezon serialu "After life" zadebiutował  24 kwietnia 2020 roku. Nowe odcinki serialu można oglądać niezmiennie w serwisie Netflix.

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

After life, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]

W związku z pojawieniem się oficjalnych informacji o kontynuacji serialu, wiele osób zaczęło szukać w sieci szczegółów na temat tego, kiedy sezon 3. "After life"

Przypomnijmy, że pierwszy sezon zadebiutował na platformie Netflix w pierwszej połowie 2019 roku, a drugi w pierwszej połowie 2020 roku. Kolejne odcinki będzie można oglądać w 2022, a dokładnie od 14 stycznia 2022 roku.

RadioZET.pl/JW