Zamknij

Adrian Bartosiński: Tylko jeden. Droga do KSW - kim jest uczestnik programu? [WIEK, WZROST]

Jolanta Waligóra
03.03.2020 13:05

Adrian Bartosiński to jeden z uczestników nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW", emitowanego na antenie Telewizji Polsat w każdy piątek po godzinie 22:00. W tym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na temat sportowca. Sprawdzamy, kim jest Adrian Bartosiński i przedstawiamy jego wiek, wzrost, walki i nie tylko.

Adrian Bartosiński: Tylko jeden. Droga do KSW - kim jest uczestnik programu? [WIEK, WZROST]
fot. Instagram.com/tylkojeden.polsat/

Kim jest Adrian Bartosiński? Wiek, wzrost, walki, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW", można znaleźć w tym artykule.

Adrian Bartosiński z Tylko jeden. Droga do KSW - kim jest uczestnik programu?

Jednym z uczestników programu "Tylko jeden. Droga do KSW" jest Adrian "Bartos" Bartosiński. Pasję do sportów walki zaszczepił mu ojciec, który jest byłym zapaśnikiem. Mężczyzna jest z zawodu kucharzem, jednak postanowił realizować się w sporcie. Opuścił rodzinną Rawę Mazowiecką, by móc poświęcić się w pełni treningom w łódzkim Octopusie. Adrian Bartosiński stoczył do tej pory siedem zawodowych pojedynków, nie przegrywając żadnego z nich. Pięć ostatnich walk wygrał przez nokaut. Jego talent został doceniony przez KSW. Federacja postanowiła wykupić jego kontrakt od konkurencyjnej organizacji, dając mu możliwość skonfrontowania się z pozostałymi uczestnikami programu.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Adrian Bartosiński - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Wiek Adriana Bartosińskiego nie jest znany. Wiadomo jednak, że sportowiec ma około 186 cm wzrostu. Waży około 83-84 kg. 

Adrian Bartosiński na Instagramie figuruje pod nazwą: bartos_mma.

W jednym domu zostanie zamkniętych dziesięciu mężczyzn, którzy będą rywalizować między sobą w jednej kategorii wagowej. W każdym tygodniu odbędzie się jedna walka. Uczestnik, który przegra, odpada z programu. Zawodnicy będą mieli ograniczony kontakt z najbliższymi, a zdani na siebie będą radzić sobie z wszelkimi konfliktami. Dwaj najlepsi uczestnicy wezmą udział w walce finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali KSW. Nagrodą główną w programie będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat.  

RadioZET.pl/JW