Zamknij

365 dni - ile trwa film na podstawie książki Blanki Lipińskiej? [CZAS TRWANIA]

Jolanta Waligóra
14.02.2020 09:50

Ile trwa film "365 dni"? Informacji na temat czasu trwania głośnej produkcji na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej o tym samym tytule, poszukuje w sieci wiele osób. Szczegóły na temat tego, ile trwa film "365 dni" w kinach, można znaleźć poniżej.

365 dni - ile trwa film na podstawie książki Blanki Lipińskiej?
fot. Youtube/HeliosPolska

Film "365 dni" - ile trwa film na podstawie książki Blanki Lipińskiej o tym samym tytule? Ile czasu trzeba na niego poświęcić w kinie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile trwa film "365 dni" w kinie.

365 dni - DVD. Kiedy film 365 dni Blanki Lipińskiej na DVD i gdzie kupić płytę?

365 dni - ile trwa film?

Informacje na temat tego, ile trwa film "365 dni", szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim wszystkich tych, którzy wybierają się na seans do kina. Jak czytamy na portalu Filmweb, czas trwania filmu "365 dni" to 1 godzina i 56 minut.

365 dni - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film 365 dni w internecie za darmo?

Jeśli wybieramy się na produkcję do kina, warto pamiętać, żeby doliczyć jeszcze czas na reklamy. To, ile one trwają, zależy przede wszystkim od sieci kina. Przykładowo w Cinema City blok reklamowy trwa średnio około 20 minut, zaś w Multikinie 12 minut plus zwiastuny. Więcej szczegółowych informacji na ten temat można znaleźć w linku poniżej.

Ile trwają reklamy w kinie? Cinema City, Multikino, Helios, Kinoteka 2020

Film 365 dni - OBSADA: kto gra i o czym jest produkcja? [ZWIASTUN]

Film "365 dni" powstał na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Premiera długo wyczekiwanej erotycznej produkcji zaplanowana jest na 7 lutego 2020. To właśnie w piątek film trafi do kin.

W obsadzie "365 dni" pojawią się m.in. Anna Maria Sieklucka (jako Laura), Michele Morrone (Massimo), Magdalena Lamparska (Olga), Natalia Janoszek (Karolina), Natasza Urbańska (Anna). Więcej szczegółowych informacji na temat obsady filmu "365 dni", można znaleźć poniżej.

365 dni - OBSADA: kto zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej? [AKTORZY]

Laura, aby ratować rozpadający się związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie poznaje Massimo. Niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej, porywa ją i daje 365 dni na pokochanie go - czytamy w opisie produkcji na portalu Filmweb.

Zwiastun "365 dni" można znaleźć poniżej.

Ten dzień - kiedy premiera 2. części filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej? [DATA]

RadioZET.pl/JW