Zamknij

365 dni: ZWIASTUN filmu - kiedy będzie w internecie i gdzie obejrzeć? [TRAILER]

Jolanta Waligóra
14.02.2020 09:49

Zwiastun filmu "365 dni" to temat, na który informacji poszukuje wielu fanów cyklu książek Blanki Lipińskiej. Choć długo wyczekiwana produkcja będzie mieć premierę dopiero w lutym 2020 roku, to już wiele szczegółów na temat filmu jest znanych. Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, kiedy zwiastun filmu "365 dni" opublikowany zostanie w internecie oraz gdzie go obejrzeć.

365 dni: ZWIASTUN filmu - kiedy będzie w internecie i gdzie obejrzeć? [TRAILER]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Film "365 dni" - ZWIASTUN: kiedy zostanie udostępniony w internecie? Gdzie będzie można go obejrzeć? Co już wiadomo na ten temat? Sprawdzamy szczegółowe informacje i przedstawiamy wszystko, co na tę chwilę wiadomo o zwiastunie filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej.

Film 365 dni - ZWIASTUN: kiedy będzie w internecie?

Informacje na temat tego, kiedy zwiastun "365 dni" zostanie udostępniony w internecie, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu książka Blanki Lipińskiej o tym samym tytule cieszy się ogromną popularnością, a "polski Grey" zyskał sobie wielu zwolenników. W środę 4 grudnia odbyła się specjalna konferencja, podczas której zostały ujawnione szczegóły dotyczące filmu "365 dni".

Ten dzień - kiedy premiera 2. części filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej? [DATA]

Po raz pierwszy widzowie dowiedzieli się przede wszystkim o tym, kto znalazł się w obsadzie głośnej produkcji. Wiadomo, że wystąpią zarówno polskie, jak i włoskie gwiazdy, m.in. Natasza Urbańska, Magdalena Lamparska, Anna Maria Sieklucka czy Michele Morrone. Dodatkowo ujawniona została także oficjana data premiery "365 dni", która zapowiedziana jest na pierwszą połowę 2020 roku, a dokładnie na 7 lutego. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w linku poniżej.

365 dni - film: OBSADA. Kto zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej? [AKTORZY 4.12]

Podczas konferencji oficjalnie zaprezentowany został także zwiastun filmu "365 dni". Zapowiedź długo wyczekiwanej produkcji mogły obejrzeć jednak jedynie osoby zaproszone na to wydarzenie. 

Zwiastun 365 dni - kiedy i gdzie obejrzeć trailer filmu?

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy zwiastun filmu "365" Blanki Lipińskiej będzie można obejrzeć w internecie. Trailer "365 dni" online został udostępniony w środę 8 stycznia 2020 roku i można go znaleźć poniżej.

365 dni - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film 365 dni w internecie za darmo?

Do sieci trafiły także pierwsze zdjęcia z filmu "365 dni". Można je znaleźć w naszej galerii poniżej.

365 dni: pdf online jest dostępny? Czy książkę Blanki Lipińskiej można znaleźć w sieci?

Film "365 dni" powstał na podstawie książki Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. 

W oficjalnym opisie książki czytamy:

Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu –  w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej, szalenie przystojny, młody Don – Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Postrzelony kilka razy prawie umarł –  a kiedy jego serce przestało bić, przed oczami zobaczył dziewczynę, a dokładnie Laurę Biel. Gdy przywrócono go do życia, obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą zobaczył. Massimo daje dziewczynie 365 dni na to, by go pokochała i została z nim.

365 dni - ile trwa film na podstawie książki Blanki Lipińskiej?

RadioZET.pl/JW