Obserwuj w Google News

29 lat bezkarności. Fenomen Ojca Tadeusza - kiedy i gdzie oglądać w TV, online?

2 min. czytania
14.01.2021 15:33
Zareaguj Reakcja

"29 lat bezkarności. Fenomen Ojca Tadeusza" to głośny reportaż autorstwa Rafała Stangreciaka o ojcu Tadeuszu Rydzyku. Już teraz film dostępny jest przedpremierowo w internecie. Szczegółowe informacje na temat tego, gdzie obejrzeć "29 lat bezkarności. Fenomen Ojca Tadeusza" online i w TV, można znaleźć poniżej.

29 lat bezkarności. Fenomen Ojca Tadeusza - kiedy i gdzie oglądać w TV, online?
fot. Jakub Kaminski/East News

"29 lat bezkarności. Fenomen Ojca Tadeusza" - kiedy premiera reportażu? Gdzie oglądać w telewizji i o której godzinie? Czy film dostępny będzie także w internecie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania oraz przedstawiamy szczegółowe informacje.

29 lat bezkarności. Fenomen Ojca Tadeusza ONLINE: gdzie obejrzeć w internecie?

Informacje na temat tego, gdzie obejrzeć "29 lat bezkarności. Fenomen Ojca Tadeusza" online, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej o ojcu Tadeuszu Rydzyku. Otóż na razie reportaż dostępny jest przedpremierowo w internecie. Film można obejrzeć za pośrednictwem platformy TVN24GO.

Warto także w tym miejscu wspomnieć, że dostęp na wspomnianą powyżej platformę jest płatny. Oferowane są dwa pakiety - dostęp na 30 dni (koszt 10 zł) oraz dostęp na 365 dni (100 zł). Za tę cenę otrzymamy dwa kanały na żywo, TVN24 HD i TVN24 BiS HD, bibliotekę programów na żądanie, wersje audio programów i możliwość cofania do 7 dni. Subskrypcję anulować można w każdej chwili.

29 lat bezkarności. Fenomen Ojca Tadeusza - transmisja: gdzie glądać w TV?

Wiadomo, że reportaż dostępny będzie także w telewizji. Transmisja zaplanowana została w magazynie TVN24 "Czarno na białym". Informacje o premierze "29 lat bezkarności. Fenomen Ojca Tadeusza" w TV nie zostały jeszcze ujawnione.

"Zakonnik, któremu wszystko uchodziło na sucho. Choć wiele jego zachowań budziło społeczne oburzenie, a co najmniej kontrowersje, nigdy nie poniósł za nie realnych konsekwencji. Nawet, gdy jeden jedyny raz sąd ukarał go grzywną, pieniądze wpłaciła aktywistka rodziny Radia Maryja. Po niedawnej wypowiedzi Tadeusza Rydzyka, która została odczytana jako usprawiedliwianie seksualnych nadużyć duchownych, prymas Polski zażądał interwencji prowincjała redemptorystów. Prawie ćwierć wieku temu prymas Polski - wtedy kardynał Józef Glemp - również domagał się, aby prowincjał przywołał do porządku dyrektora Radia Maryja. Daremnie. Z jakich opresji i dlaczego - od czasu, gdy stanął na czele Radia Maryja - Tadeusz Rydzyk wychodził obronną ręką? Śladem tych pytań podążył reporter "Czarno na białym" Rafał Stangreciak, który do momentu publikacji reportażu nie otrzymał odpowiedzi od prowincjała redemptorystów na przesłane pytania" - czytamy w opisie reportażu.

RadioZET.pl